CTR group stavia all inclusive byty v centre Košíc

pred 2 rokmi | PR článok

Spoločnosť CTR group má za sebou výstavbu mnohých úspeš- ných rezidenčných i komerčných projektov a jej cieľom je pri- niesť všetky získané skúsenosti taktiež na košický rezidenčný trh. Rezidencia pri radnici ponúka byty v štandarde All Inclusive, čiže kompletne dokončené, vrátane nálnych povrchov podláh, vnútorných dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľniach. Byt už stačí len zariadiť nábytkom a môžete sa nasťahovať. Zároveň vás vybavenie bytov All Inclusive uchráni pred nekonečným ruchom z dokončovacích stavebných činnos- tí v susedných bytoch, ako tomu je vo väčšine konkurenčných projektov.

Rezidencia_pri_radnici-004

Obytný komplex je tvorený tromi osem podlažnými objektmi v tvare písmena U, ktoré vytvárajú polouzavretý priestor átria. Átrium bude zelenou oázou pre všetkých svojich rezidentov.

Projekt ponúka 272 bytov v kategórii 1+kk až 4+kk v piatich samostatných vchodoch s výťahom a priamym napojením na podzemné parkovisko a pivnice. Každý z bytov má vlastnú tera- su, balkón alebo lodžiu a taktiež k nemu patrí aj pivnica, ktorá je obsiahnutá v základnej cene bytu. Väčšina bytov má výhľad do kľudného átria so zeleňou alebo na historické centrum mesta.

Rezidencia_pri_radnici-009

Na prízemí projektu sú navrhnuté komerčné priestory pre supermarket, ktorý prispeje k väčšiemu komfortu rezidentov.

Rezidencia_pri_radnici-010

Pri projektovaní obytného komplexu bol kladený dôraz na použitie vysoko kvalitných materiálov a najnovších technológií s dôrazom na ekologickú úspornosť. Výsledkom tejto snahy sú byty vybavené vo vysokom štandarde a v energetickej náročnosti kategórie B, čo je označením mimoriadne úspornej budovy.

CTR-group-logo-w800px-01