Ak hľadáte zelený domov, ste doma

pred 3 rokmi | PR článok

Nie je jedno, kde človek býva. Nič tak neovplyvňuje kvalitu vášho života ako práve bývanie. Nemusí  byť výsadou iba veľmi bohatých ľudí, aby si do bre vybrali. Projekt ZELENÁ STRÁŇ Residential park, ktorý v Košiciach realizuje developerská spoločnosť NES – PAN & Marada Development patriaca pod izraelskú stavebnú a realitnú skupinu MTH  Group, môže byť domovom, aký hľadáte.  Prečo sme o tom presvedčení? Pretože ľudia vyberajú rozumom a srdce im povie, že zvolili správne.

MIESTO, KTORÉ SI VÁS ZÍSKA

Z centra Košíc sme za tri minúty po novej ceste na začiatku sídliska Dargovských hrdinov a Košickej Novej Vsi. Pohľad napravo otvorí krásny veľkolepý priestor, ako stvorený pre oázu zelene a kvalitného bývania. Práve tam bude stáť rezidencia Zelená stráň, ktorej prvá etapa výstavby sa už začala.

S hlavnou cestou bude spojená komunikáciou a pre lepšiu priechodnosť bude dopravu na budúcej križovatke riadiť svetelná signalizácia. Zápchy a kolóny áut teda nehrozia. To naozaj úchvatné však ešte len príde. Komplex nižších, iba štvorpodlažných budov, umiestnený citlivo do terénu, bude otvorený pohľadom do okolitej prírody ako málokde inde v meste. V prvých dvoch etapách výstavby vznikne príležitosť pre takmer 190 rodín, aby si toto zelené prostredie vychutnávali a užívali mnoho budúcich rokov.

stran scena 02CHCETE  KVALITU ZA ROZUMNÚ CENU?

Slovo KVALITA má projekt Zelená stráň napísané v rodnom liste. Stretnete sa s ním všade. V architektúre, usporiadaní budov, využití slnka na relax, v umiestnení prírodných prvkov, oddychových zón, ihrísk pre deti alebo okrasného jazierka.

Nezabudlo sa ani na parkovanie, či už na vonkajších parkovacích plochách alebo v prízemí jednotlivých budov – podľa výberu a vašich možností. Kvalitný a pevný železo-betónový skelet vyplnia porothermové tehlové steny a priečky, počíta sa s dokonalým zateplením. Plynové kúrenie bude mať každý bytový dom vlastné a o všetko, aj úpravu a údržbu okolia, sa bude starať správcovská spoločnosť.

Bežná štandardná cena za takúto kvalitu bývania sa pohybuje od 62 183 eur za dvojizbový byt. Cena bytu závisí od toho, aký byt a s akou terasou či balkónom si vyberiete.

BYTY MAJÚ REŠPEKTOVAŤ INDIVIDUALITU MAJITEĽA

Aký by to bol projekt, ktorý by vám niečo vnucoval až do detailov? Každý majiteľ sa sám rozhodne, aké prvky dotvoria jeho životný priestor, aké materiály budú kde použité. Podľa svojej predstavy a, samozrejme, aj peňaženky.

Značná časť bytov rezidencie je už predaná. Prví kupujúci majú oveľa väčšie možnosti na usporiadanie svojho príbytku ešte v hrubej stavbe – kde chcú mať akú priečku, ktorá miestnosť bude väčšia a podobne. Je na vás, aby ste túto možnosť nepremeškali a ďalšiu výstavbu vášho bytu riadili aj vlastnou predstavou. Stačí sa včas rozhodnúť, že práve na Zelenej stráni chcete bývať, a dohodnúť si s developerom zmluvu.

Úspešní ľudia dôverujú svojmu úsudku, spoľahnú sa na hlas srdca a konajú primerane rýchlo. Ponuka nie je neobmedzená. Prvé byty sa budú odovzdávať v závere roka 2016 a je logické,  že prví majú väčšie možnosti výberu.

DEVELOPER JE VÁM K DISPOZÍCII

Spoločnosť NES – PAN & MARADA Development s. r. o. má bohaté skúsenosti  v oblasti developerstva a aktivít s nehnuteľnosťami.  Predajné centrum bytov nájdete v Business centre Košice, Štúrova 27, 04001 Košice. Ukážu a vysvetlia vám všetky podrobnosti a detaily projektu. Kontakt:  0911 911 010 | info@zelenastran.sk