Balíme vianočné darčeky

pred 10 mesiacmi

Väčšina z nás už má darčeky pre svojich blízkych. Nemusia to byť drahé a veľké dary. Stačí aj drobnosť. Hlavné je, aby ste ju darovali z lásky.

Je však najvyšší čas porozmýšľať aj nad ich balením. Zabezpečte si obyčajný baliaci papier alebo použite hoci aj noviny. Ak je pre vás balenie španielska dedina, papierové krabice to istia. Vložiť do nich darček dokáže každý. Ozdobiť sa dajú napríklad srdiečkovou menovkou, a je to. Pre trošičku zručných sme však pripravili pár inšpirácií.

jelene

Mini stádo jeleňov sa nerobí ťažko. Potrebujete obyčajný baliaci papier aj farebné papiere, z ktorých vystrihnete parohy a ňufák. Očká stačí aj dokresliť.

 

s-fotkou

Veľmi netradičné balenie. Ak ste však na milovaných mysleli po celý rok, určite nájdete spoločnú fotografiu. Obdarovaný bude presne vedieť, od koho je jeho darček.

 

spagatovy-stromcek

Základom špagátového stromčeka je opäť obyčajný baliaci papier. Ďalej potrebujete šnúrku alebo špagát. Gule sú maľované, vločky zas prilepené.

 

Jelenia taška je jednoduchá. Stačí trochu farebného papiera, stužka… Takto vedia zabaliť darček aj väčšie deti.

 

zvieratka

Ak chcete potešiť svojich drobcov, vyskúšajte balenie do tvaru zvieratka.

 

shutterstock_491031799

Nebojte sa čiernej. Nielen zlatá či červená farba robí Vianoce. V efektnom spojení s obyčajným konopným povrázkom, červenou mašľou a malou vetvičkou určite nič nepokazíte.

 

(JV)
Foto: shutterstock