Bývajte v srdci Košíc

pred 1 rokom | PR článok

V poslednej dobe ľudia čoraz častejšie vyhľadávajú miesto pre svoj život v bytových domoch či komplexoch priamo v centre mesta. My sme sa porozprávali s konateľom realitnej kancelárie KM. Trade, s.r.o. Ing. Miroslavom Kacejom, ktorý nám prezradil, aké výhody ponúka bytový komplex rezidencia baštová, ktorý sa nachádza priamo v srdci nášho mesta.

Vaša realitná kancelária vstúpila na trh ako jedna z prvých v regióne. Čo všetko poskytujete?

Naša realitná kancelária vznikla v  januári 1992. Počas nasledujúcich rokov svojej činnosti si získala dobré meno u súkromných osôb, podnikateľov, ako aj veľkých slovenských i nadnárodných spoločností, z ktorých mnohí sú našimi stálymi klientmi. Na čo sme patrične hrdí. V roku 2004 sme spolu s partnermi vstúpili do vlastného developerského projektu. Išlo o  prestavbu bývalých ubytovní VSŽ na nové moderné bytové domy. Klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Zároveň zabezpečujeme všetky právne náležitosti, ktoré sú nevyhnutné k týmto úkonom. Svojim klientom ponúkame taktiež poradenské služby, reklamno-propagačný a poistenecký servis, a ďalšie súvisiace služby.

 

Ste aj súčasťou  developerských projektov. V košiciach v poslednom období vznikajú mnohé bytové komplexy. Mohli by ste nám prezradiť, v čom je rezidencia baštová jedinečná?

Výnimočnosť Rezidencie Baštová spočíva najmä v tom, že ľudia majú možnosť žiť v samotnom srdci Košíc. Bývanie v centre mesta je jedinečnou a často nedosiahnuteľnou kombináciou bezproblémového komfortného parkovania a záplavy sviežej zelene v prislúchajúcom rozľahlom dvore, ktorý vytvára pocit exkluzivity, pohodlia, súkromia a bezpečnosti.

 

Ponúkate len byty, alebo aj priestory pre kancelárie?

Rezidencia Baštová okrem limitovaného počtu lukratívnych bytov ponúka aj vhodné priestory pre kancelárie, obchody a služby, úrady či ordinácie. Stačí si len vybrať.

 

Prečo by sme mali  však investovať do rezidencie baštová?

Nachádza sa iba 100 m od Hlavnej ulice, ktorá ponúka množstvo miest na kultúrne aj spoločenské vyžitie. Pre rodiny s deťmi je o pár metrov ďalej mestský park s detským ihriskom. Školy a škôlky sú tiež dostupné peši. Všetky bežné starosti, ako nakupovanie, vybavovanie na úradoch, zdravotná starostlivosť je, možné vybaviť rýchlejšie a pohodlnejšie, hlavne čo sa týka dochádzania. Lokalita je naozaj lukratívna.

 

Košice sú celkovo rušným mestom. Nebude prekážať budúcim obyvateľom, že budú bývať blízko centra, kde sú koncentrované skoro všetky akcie a podujatia?

Aj keď rezidencia ponúka byty takmer priamo v centre mesta, kde je ruch, byty sú dokonale izolované od vonkajšieho hluku drevenými eurooknami a hrubými múrmi, ktoré táto historická budova patriaca do ochranného pásma Mestskej pamiatkovej rezervácie má.

 

V centre mesta je večný problém s parkovaním. Ako to je vyriešené v rezidencii baštová?

Poskytujeme pohodlné, bezpečné a výnimočné parkovacie možnosti v uzatvorenom dvore v centre mesta. Pre niekoho to je maličkosť, pre mnohých však podstatný fakt. Výhodou tohto parkovania (okrem bezpečnosti) je aj možnosť poskytnúť širšie parkovacie miesto na požiadanie.  Pri bežných rozmeroch parkovacích miest, je parkovanie obtiažne a mnohí z vás sa s tým denne musia zápasiť. Širšie parkovacie miesto tiež ocenia rodičia s malými deťmi, hlavne pri vyberaní dieťaťa z auta.

 

Viac o ponuke realitnej kancelárie KM. Trade sa dočítate na ich webovej stránke.

 

Foto: archív KM. Trade