Miesto pre radostné bývanie

pred 1 rokom | PR článok

Nie je jedno, kde človek býva. Nič tak neovplyvňuje kvalitu vášho života ako práve bývanie. Po ťažkej práci potrebuje každý trochu odpočinku. Relax v zelenom prostredí, bez svetelného smogu, bez rušivých ciest, bez blízkosti železníc nenájdete na každom kroku. Ponúkame ho však v rezidenčnom parku Zelená stráň.

Ešte aj deti sa budú môcť poriadne vyšantiť v najrozmanitejšej detskej zóne s jazierkom, ktorú budú mať už budúci rok naši rezidenti hneď pod oknami svojich bytov. Cyklisti si tiež prídu na svoje, neďaleko komplexu sa nachádza cyklotrasa vedúca až do Maďarska.

 

23-1024x626Iba na skok od mesta

Z centra Košíc sme za tri minúty po novej ceste na začiatku sídliska Dargovských hrdinov a Košickej Novej Vsi. Pohľad napravo tvorí krásny veľkolepý priestor ako stvorený pre oázu zelene a kvalitného bývania.

Práve tam bude stáť rezidencia Zelená stráň, ktorej výstavba sa už začala. S hlavnou cestou bude spojená komunikáciou a pre lepšiu priechodnosť bude dopravu na budúcej križovatke riadiť svetelná signalizácia. Zápchy a kolóny áut teda nehrozia.

 

Dokonalá príležitosť

Projekt je koncipovaný do viacerých samostatných blokov, kde je predpoklad, že bývanie nebude len štatistický a anonymný priestor prežívania. K tomu predpokladu prispieva celková koncepcia umiestnenia jednotlivých funkcií v areáli, ako je presné definovanie pozícií domov, parkovísk, zelene. Najpodstatnejšie sú preto pre túto lokalitu výhľady a orientácia na svetové strany.

Komplex nižších, iba štvorpodlažných budov, umiestnený citlivo do terénu, bude otvorený pohľadom do okolitej prírody ako málokde inde v meste. V prvej etape výstavby vznikne príležitosť pre takmer 88 rodín, aby si toto zelené prostredie vychutnávali a užívali mnoho budúcich rokov. Nezabudlo sa ani na parkovanie, či už na vonkajších parkovacích plochách, alebo v prízemí jednotlivých budov – podľa výberu a vašich možností. Kvalitný a pevný železo betónový skelet vyplnia porothermové akustické tehlové steny a priečky, počíta sa s dokonalým zateplením. Počas výstavby došlo zmene. Pôvodné dvojsklá sme počas výstavby zamenili za trojsklá v oknách všetkých nových bytov. Výsledkom je tak pre Vás bývanie v ešte komfortnejšom štýle v novostavbe ZELENÁ STRÁŇ Residential park.

 

Výhody, ktoré tak získate zmenou pri oknách:

  • zvýšené tepelno-izolačné vlastnosti okna v porovnaní s dvojsklom
  • nadštandardná odolnosť voči poveternostným vplyvom
  • ešte lepšie tepelnoizolačné vlastnosti bytu
  • zníženie nákladov na vykurovanie

Plynové kúrenie bude mať každý bytový dom vlastné a o všetko, aj úpravu a údržbu okolia, sa bude starať správcovská spoločnosť. V každom bytovom dome bude výťah pre 13 osôb, čiže sťahovanie bude komfortné.

 

Stavba prebieha v poriadku

Bežná štandardná cena za takúto kvalitu bývania sa pohybuje od 62.183 eura za dvojizbový byt, cena bytu závisí od toho, aký byt a s akou terasou či balkónom si vyberiete. Je na vás, aby ste túto možnosť nepremeškali a ďalšiu výstavbu vášho bytu riadili aj vlastnou predstavou. Stačí sa včas rozhodnúť, že práve na Zelenej stráni chcete bývať, a dohodnúť si s developerom rezervačnú zmluvu. Prvé byty sa budú odovzdávať v závere roka 2016. Momentálne prebiehajú stavebné práce v zmysle plánovaného harmonogramu a nečaká sa žiadne omeškanie.

 

Predajné centrum bytov nájdete v Business centre Košice, Štúrova 27, 04001 Košice.
Telefón: 0911 911 010
Email: info@zelenastran.sk
Viac o projekte Zelená stráň čítajte na webovej stránke.

 

34

 

Foto: archív Zelená stráň