Miesto pre radostné bývanie

pred 1 rokom | PR článok

Nie je jedno, kde človek býva. Nič tak neovplyvňuje kvalitu vášho života ako práve bývanie. Po ťažkej práci potrebuje každý trochu odpočinku. Relax v zelenom prostredí, bez svetelného smogu, bez rušivých ciest, bez blízkosti železníc nenájdete na každom kroku. Ponúkame ho však v rezidenčnom parku Zelená stráň.

Ešte aj deti sa budú môcť poriadne vyšantiť v najrozmanitejšej detskej zóne s jazierkom, ktorú budú mať už budúci rok naši rezidenti hneď pod oknami svojich bytov. Cyklisti si tiež prídu na svoje, neďaleko komplexu sa nachádza cyklotrasa vedúca až do Maďarska.

Iba na skok od mesta

Z centra Košíc sme za tri minúty po novej ceste na začiatku sídliska Dargovských hrdinov a Košickej Novej Vsi. Pohľad napravo tvorí krásny veľkolepý priestor ako stvorený pre oázu zelene a kvalitného bývania.

Práve tam bude stáť rezidencia Zelená stráň, ktorej výstavba sa už začala. S hlavnou cestou bude spojená komunikáciou a pre lepšiu priechodnosť bude dopravu na budúcej križovatke riadiť svetelná signalizácia. Zápchy a kolóny áut teda nehrozia.

2

Dokonalá príležitosť

Projekt je koncipovaný do viacerých samostatných blokov, kde je predpoklad, že bývanie nebude len štatistický a anonymný priestor prežívania. K tomu predpokladu prispieva celková koncepcia umiestnenia jednotlivých funkcií v areáli, ako je presné definovanie pozícií domov, parkovísk, zelene. Najpodstatnejšie sú preto pre túto lokalitu výhľady a orientácia na svetové strany.

Komplex nižších, iba štvorpodlažných budov, umiestnený citlivo do terénu, bude otvorený pohľadom do okolitej prírody ako málokde inde v meste. V prvej etape výstavby vznikne príležitosť pre takmer 88 rodín, aby si toto zelené prostredie vychutnávali a užívali mnoho budúcich rokov. Nezabudlo sa ani na parkovanie, či už na vonkajších parkovacích plochách, alebo v prízemí jednotlivých budov – podľa výberu a vašich možností. Kvalitný a pevný železo betónový skelet vyplnia porothermové akustické tehlové steny a priečky, počíta sa s dokonalým zateplením. Počas výstavby došlo zmene. Pôvodné dvojsklá sme počas výstavby zamenili za trojsklá v oknách všetkých nových bytov. Výsledkom je tak pre Vás bývanie v ešte komfortnejšom štýle v novostavbe ZELENÁ STRÁŇ Residential park.

Výhody, ktoré tak získate zmenou pri oknách:

  • zvýšené tepelno-izolačné vlastnosti okna v porovnaní s dvojsklom
  • nadštandardná odolnosť voči poveternostným vplyvom
  • ešte lepšie tepelnoizolačné vlastnosti bytu
  • zníženie nákladov na vykurovanie

Plynové kúrenie bude mať každý bytový dom vlastné a o všetko, aj úpravu a údržbu okolia, sa bude starať správcovská spoločnosť. V každom bytovom dome bude výťah pre 13 osôb, čiže sťahovanie bude komfortné.

Stavba prebieha v poriadku

Bežná štandardná cena za takúto kvalitu bývania sa pohybuje od 62.183 eura za dvojizbový byt, cena bytu závisí od toho, aký byt a s akou terasou či balkónom si vyberiete. Je na vás, aby ste túto možnosť nepremeškali a ďalšiu výstavbu vášho bytu riadili aj vlastnou predstavou. Stačí sa včas rozhodnúť, že práve na Zelenej stráni chcete bývať, a dohodnúť si s developerom rezervačnú zmluvu. Prvé byty sa budú odovzdávať v závere roka 2016. Momentálne prebiehajú stavebné práce v zmysle plánovaného harmonogramu a nečaká sa žiadne omeškanie.

Predajné centrum bytov nájdete v Business centre Košice, Štúrova 27, 04001 Košice.
Telefón: 0911 911 010
Email: info@zelenastran.sk
Viac o projekte Zelená stráň čítajte na webovej stránke.

Foto: archív Zelená stráň

3