Nadčasový interiér v bielom

pred 11 mesiacmi

Ak sa rozhodnete vymaľovať svoje bývanie nabielo, nikdy tým nič nepokazíte. V interiérovom dizajne má svoje nezastupiteľné miesto.

 

Harmónia v bielom

Biela farba zobrazuje dokonalosť a jednotu. Dokáže váš priestor nielen opticky zväčšiť, ale aj zosvetliť. Je to univerzálna farba, ktorá v kombinácii s akoukoľvek inou dokáže vytvoriť dokonalú harmóniu. Ak sa rozhodnete pre biele steny, zlaďte ich napríklad s extravagantným nábytkom.

 

shutterstock_369681668

 

V jednoduchosti je krása

Biela farba je považovaná za farbu čistoty a je vhodná do všetkých miestností. Jej odtiene ukrývajú v sebe eleganciu aj nežnosť. Ich najväčšou výhodou je však univerzálnosť. Nábytok v tomto tóne dodáva miestnosti vzdušnosť a je vhodný nielen k modernému, ale aj rustikálnemu štýlu. Biela je neutrálna farba, ktorú môžete použiť kdekoľvek. Aktuálnym trendom je zvoliť si do celej miestnosti biely a jednoduchý nábytok. Odporúča sa využívať hladké a lesklé povrchy, ktoré izbu zvýraznia.

 

shutterstock_81115375

 

Aby však váš priestor nepôsobil chladne, je dobré ju zladiť s drevenými dekoráciami či nábytkom. To, že biela je pomerne jednoduchá a nenápadná, sa snažte vyvážiť rôznymi materiálmi a vzormi. Ak sa rozhodnete pre bielu, pohrajte sa s detailami.

 

shutterstock_403496689

 

 

Foto: shutterstock