Nájdite svoj domov vo Ville Kalvária

pred 1 rokom | PR článok

Prvý projekt spoločnosti PASEO Development, Villa Kalvária, sa blíži do veľkého finále. V priebehu júla 2016 má byť kolaudácia. 

Ak túžite po nadčasovom bývaní v tichej lokalite, zbystrite svoju pozornosť. Počet voľných bytov je totiž obmedzený.

 

Moderné a technologicky vyspelé bývanie

Ak tento projekt ešte nepoznáte, zaskočiť vás môže napríklad inteligentná elektroinštalácia. S ňou sa prenesie možnosť kontroly a ovládania bývania do vášho smartfónu, poprípade počítača. Pre vás to znamená, že z akéhokoľvek miesta môžete regulovať kúrenie, chladenie, ale aj ovládať žalúzie a svetlá, môžete merať spotrebu energií v byte, ale aj kontrolovať jeho zabezpečenie kamerovým systémom, ba dokonca riadiť vonkajšie zavlažovanie.

Dôraz sa kládol aj na energetiku. Využitá bola fotovoltaika, tepelné čerpadlá a rekuperácia. Slová, ktoré by ste za normálnych okolností museli hľadať v slovníku, znamenajú jedno: šetrenie vašich peňazí. Odo dňa otvorených dverí dokončili sme saunový domček a exteriérové úpravy, ako napríklad posuvné brány s elektrickým pohonom, kvetinové záhony, spoločné schodiskové priestory, ale aj optický kábel na čo najrýchlejší prístup na internet.

 

Ingema Kúpeľne

www.ingema.sk

 

Úspešný výber susedov

Hovorí sa, že susedov a rodinu si nevyberáte. Susedské vzťahy sú dôležitým faktorom, ktorý môže ovplyvniť vaše pokojné bývanie.

My už poznáme niektorých spokojných majiteľov, ktorí si zakúpili byty vo Villa Kalvária. Medzi novými susedmi nájdete právnikov, manažérov, realitných maklérov, lekárov, podnikateľov, ale aj kondičného trénera bojových umení.

V súčasnosti je voľných už len posledných šesť bytov v zaujímavej skladbe. Aj vy môžete byť majiteľom jedného z nich a nájsť tak svoj nový domov. Stačí, ak sa dohodnete na obhliadke objektu Villa Kalvária. Momentálne sa pracuje na interiéroch už predaných bytov podľa požiadaviek majiteľov. K dispozícii majú nášho kmeňového architekta v cene bytu a spoluprácu s partnerským spoločnostiam, vďaka čomu realizujeme interiéry na klúč. Cieľom developera je zabezpečiť, aby sa nové bývanie prispôsobilo požiadavkám nového majiteľa a nie naopak.

 

dankuchyne

www.dankuchyne.sk

 

Cenovo dostupný luxus

Projekt je zaujímavý aj pre tých, ktorí sa zaujímate o bývanie na vidieku. Príjemné, tiché prostredie, dotvorené okolitou zeleňou záhrad, presvedčí nejedného z vás o výhodách tohto bývania v blízkosti centra Košíc, na ktoré budete mať krásny výhľad. Vo Ville Kalvária na vás okrem tohto všetkého čaká vonkajší altánok a saunový domček, kde môžete tráviť voľné chvíle a užívať si zaslúžený relax.

Milovníci vína pozor! V dvoch bytoch nájdete dokonca aj vínne pivnice, ktoré developerská spoločnosť PASEO distribuuje po celom Slovensku a záujemcovia majú možnosť realizácie pivníc aj do už obývaných priestorov.

Znie vám to ako rozprávka? Ak áno, nezabudnite, že jej súčasťou môžete byť aj vy. Okrem projektu Villa Kalvária spoločnosť pre vás pracuje na ďalšom zaujímavom projekte s názvom Paseo GRUNTY.

 

Oficiálna stránka spoločnosti PASEO Development

 

(TM)
Foto: PASEO Development