Oddychujte na sedacích vakoch

pred 1 rokom

Hádam ani neexistuje domácnosť bez gauča či kresla. V súčasnosti však medzi moderné trendy v sedacích súpravách patria jednoznačne sedacie vaky. ,,Tuli vaky“ sú stvorené na leňošenie po práci a oddych.

Doprajte relax svojej chrbtici

Sedacie vaky však nepatria medzi druh nábytku. Ide o doplnok určený na spestrenie interiéru. Vyrábajú sa z ekokože alebo syntetických látok. Ich výplň často tvoria polystyrénové granuláty alebo molitan, ktorý sa dokáže prispôsobiť vášmu telu. Ak ste si doteraz mysleli, že leňošenie na tomto doplnku môže ublížiť vašej chrbtici, mýlili ste sa. Mnoho fyzioterapeutov odporúča sedenie na vakoch najmä kvôli dokonalej prispôsobivosti tela. Sú vyhotovené tak, aby ergonomicky vyhovovali vašej chrbtici a vytvorili tak príjemné relaxačné sedenie.

 

shutterstock_283238981

 

Vaky ovládli firmy

Kde ich nájsť? Kdekoľvek. V každom obchode s nábytkom či interiérovými doplnkami. Stačí si len vybrať farbu a veľkosť tohto pohodlného vankúša. V súčasnosti sú veľmi obľúbeným doplnkom nielen v domácnostiach, ale aj v rôznych firmách, ktoré ich začali nakupovať namiesto stoličiek. Zamestnanci sa tak v práci často cítia komfortne a uvoľnene.

 

shutterstock_299889053

 

Pohodlie pre každého

Sú príjemným doplnkom nielen do obývačiek a detských izieb, ale aj do exteriéru. Čo keby ste skúsili svoje posedenie na záhrade oživiť sedacími vakmi? Môžete tak pohodlne oddychovať na čerstvom vzduchu a venovať sa výsadne relaxácii.

 

shutterstock_338309807

 

shutterstock_379649506

 

 

Foto: shutterstock