Staviame pre vás kvalitné a tiché bývanie

pred 2 rokmi | PR článok

Žite v centre! Bývajte alebo pracujte priamo v historickom jadre Košíc. Poskytneme vám luxusné bývanie s pohodlným parkovaním a komplexným vybavením. Vaša REZIDENCIA sa nachádza len 100 m od Hlavnej ulice!

vizualizacia1Už sme začali komplexnú výstavbu novej infraštruktúry celej rezidencie. Vo všetkých piatich domoch prebieha elektrifikácia, plynofikácia a výstavba vodovodu aj kanalizácie. Aktuálne pracujeme na výstavbe nových striech na domoch Baštová 6, 8, 10  a výstavbe schodiskových veží do všetkých domov. Prebieha aj finalizácia interiérov už predaných  bytov a nebytových priestorov.

Dobrá adresa

Nezabudnite, že do dobrej adresy sa investovať oplatí. Počet lukratívnych bytov v pokojnom prostredí je limitovaný.  Momentálne je už predaná cca tretina bytov a nebytových priestorov. Pripravujeme pre vás pohodlné a bezpečné parkovanie v uzavretom dvore.

Výhodná investícia

Všetky priestory spĺňajú kritériá 2 x 3 V. Že neviete čo to je? Výborná  lokalita  + Vysoká hodnota  + Výhodné ceny  =  Výhodná a Vysoko Výnosná investícia. Ktosi múdry raz povedal, že najdôležitejšie v živote je splniť si svoje sny. A čo by bolo väčším snom ako bývanie v centre, kde máte všetko na dosah?

Predaj na tretinky

Poviete si, že takáto investícia je náročná. Samozrejme, že je, avšak my vám vyjdeme v ústrety. Platbu za akýkoľvek bytový či nebytový priestor si môžete rozložiť na tretinky. Znamená to zjednodušenie kúpy a rozloženie finančnej náročnosti i minimalizáciu rizík. Prvú tretinu zaplatíte pri  podpísaní zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, druhú pri kúpnej zmluve na rozostavaný byt, resp. nebytový priestor (prevod vlastníctva na kupujúceho) a tretiu tretinu tvorí doplatok kúpnej ceny po kolaudácii bytu, resp. nebytového priestoru a jeho odovzdaní do užívania.

Aby ste trafili

Objekt, o ktorom hovoríme, sa nachádza v severozápadnej časti historického jadra, na parcele tvoriacej severovýchodné nárožie Baštovej a Zbrojničnej ulice; na území pôvodne tvoriacom pás mestského opevnenia. Nádvorie je prístupné prejazdom zo Zbrojničnej ulice. Bývalá historická vojenská budova sa mení na nepoznanie. Dáva bohatý priestor na bývanie i podnikanie, priestor pre návštevy kultúrnych podujatí, obchodné rokovania, ale aj oddych v centre mesta.

Najlepší krok v živote

Ak ešte nie ste rozhodnutí, vedzte, že všetko, čo k životu potrebujete, je neuveriteľne blízko. Obchodné centrá, múzeá, divadlá, pošty, ambulancie, športoviská a tiež školy pre vaše deti od základných až po vysoké. Teraz len starostlivo zvážte svoje rozhodnutie, kliknite si na www.bastova.sk.