Štýlová stena z vašich spomienok

pred 11 mesiacmi

Fotografie nepatria na pamäťovú kartu či do zásuvky vášho stola. Vytvorte si spomienkovú stenu, na ktorej si zaznamenáte tie najkrajšie chvíle zo svojich výletov, dovoleniek, rodinných osláv či príjemne strávených chvíľ.

Fotky na stene nemusia byť zarámované a vyvesené v jednej priamke. Vytvorte si originálnu fotogalériu či už v tvare rodinného stromu, srdca alebo len tak zavesené na šnúre pripevnenej štipcami.

 

shutterstock_15201724

 

shutterstock_53089450

 

Spomienky na stene

Pri vešaní fotiek na stenu si zo svojich spomienok môžete vytvoriť zaujímavú koláž. Zarámujte ich do rámov rôznych tvarov a na stenu ich rozmiestnite bez akýchkoľvek pravidiel. Dojem chaosu  vytvorí na stene zaujímavé miesto, kde sa neustále budete chcieť pozrieť a spríjemnite si tak svoj deň. Dbajte však na to, aby fotografie neboli príliš vysoko. Do stredu umiestnite najväčšie a  dookola poukladajte ostatné. Z fotografií si môžete vytvoriť aj nadčasovú stenu. Stačí ak vaše spomienky dáte vytlačiť čiernobielo.

 

shutterstock_143549437

 

Rodinné či dovolenkové fotografie

Ak chcete byť štýlový, môžete svoju spomienkovú stenu doplniť o obľúbené citáty alebo dovolenkové predmety. Môžu to byť pohľadnice, magnetky alebo sušené kvety. Ak ste zase rodinný typ, určite vás zaujme generačný strom. Stačí, ak si ho nakreslite na stenu  a na konároch vytvoríte svoj vlastný rodokmeň.

 

shutterstock_248395063

 

Mapa alebo fotoalbum

Zaujímavým prvkom ako zvýrazniť svoje spomienky, je, že na stenu zavesíte fotoalbum. Môžete si v ňom listovať a nezaberie vám to ani veľa miesta. Ďalšou radou ako nezabudnúť na príjemné dovolenkové chvíle, je umiestniť na stenu mapu sveta a na každé miesto, ktoré ste navštívili pripnúť svoju fotografiu.

 

shutterstock_30470527

 

shutterstock_447398620

 

Spomienky sú dôležitou súčasťou každého človeka. Spájajú všetko, čo sme videli či zažili. Nezabudnite na príjemné chvíle a zvečnite si ich vo svojej domácnosti pomocou vlastnej fantázie.

 

Foto: shutterstock