Exluzívne bývanie v centre Košíc

pred 2 rokmi | PR článok

Rezidencia pri radnici je novým rezidenčným komplexom spoločnosti CTR group v Košiciach. Spoločnosť CTR group, s 33 ročnou tradíciou, vám po úspešnom administratívnom projekte Business Centre Košice prináša svoju predstavu o kvalitnom bývaní, ktorou reaguje na stále rastúci záujem o bývanie v centre Košíc. Košice sa tak po Prahe, Drážďanoch, Regensburgu a Bratislave stávajú ďalšou metropolou, kde CTR group realizuje svoje rezidenčné projekty.

RPR_151212_B606

Moderná a nadčasová architektúra, funkčné a dokonale premyslené dispozičné riešenie bytov, vysoké štandardy, súkromné átrium plné zelene pre rezidentov a poloha v historickom centre mesta s dobrou dopravnou aj pešou dostupnosťou. To sú hlavné bene ty projektu Rezidencia pri radnici.

Rezidencia_pri_radnici-010

Projekt je určený pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú mať historické centrum Košíc iba pár krokov od prahu svojho nového domova. Pre ľudí, ktorí chcú naplno využiť potenciál kvalitného bývania v centre, ale zároveň nájsť kľudné miesto, kde si oddýchnu po náročnom pracovnom dni.

Rezidencia Pri Radnici_logo_RGB